Novinky Deepdance.

Hlavní novinkou je, že že se celý program rodí!

Vzniká to co jsem dlouhé roky, měla spíš jen v hlavě a nedařilo se mi svou představu nějak smyslplně realizovat.

Pokouším se proplést terapeutickou práci, s tancem, meditacemi, provázenými pobyty v přírodě a se svou výtvarnou činností. Procházím si tedy přirozeným tvůrčím procesem, který je takovým mým současným Deepdance do skrytých zákoutí duše. I toto jsou zkušenosti, kterými jsou a budou má setkání s vámi obohacena a zkvalitněna.

Některé akce již běží od podzimu loňského roku a jiné začínají právě teď, A další se chystají v blízké budoucnosti.

Všechny aktivity jsou k nalezení na mých stránkách DEEP DANCE . Buduji je jako svůj otevřený virtuální dům, kam chci zvát hosty, abychom společně trávili čas různými činnostmi. Buduji ho sama, spíše pomalu, opravuji chyby a nalézám nová řešení. Při tom dostávám další nápady co bych mohla děla, co bych Vám mohla nabídnout. 

od podzimu již probíhají vždy ve středu dopoledne setkání, které jsem nazvala Cesta blázna

od ledna každou sudou středu večer vedu taneční večery Deep dance .

.


 

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.