Zvolila jsem riskovat.
Zvolila jsem nevypočitatelnost svých kroků.

Zvolila jsem pády a žár ohně.

Zvolila jsem růst křídel a dusot kopyt.

Zvolila jsem tep, dech, srdce, tanec, život


Jmenuji se Tamila a jsem průvodkyně na cestě za vnitřní a vnější harmonií.

Ve svém životě jsem musela projít několika závislými vztahy a dostat se mnohokrát na psychické i existenční dno, které bylo plné mých vlastních démonů, abych pochopila, jak cenné to jsou zkušenosti. Změnila jsem se z oběti na průzkumníka. Vědoma si, že cesta uzdravení se z psychických zranění a traumat vede po spirále a v podstatě nikdy nekončí, přestala jsem vyhlížet konec a rozhodla se sdílet ty zkušenosti a znalosti, které mám tady a teď. 

Jako průvodkyně nabízím přirozenou empatii, životní zkušenosti a talent rozeznávat nevědomé vzorce. Mám dar snadno překračovat hranice mezi vědomým a nevědomým světem, vyvádět ze stínů zavržené části našich osobností a milovat je.

Můj způsob provázení je založen na souhrnu mých zkušeností a zkoumání, různorodých bohatých prožitků a praxí, korigovaných studiem širokého spektra souvisejících oborů a absolvováním několika dlouhodobých sebepoznávacích tréninků a mnoha různých workshopů.

Propojila jsem psychoanalytické metody a práci s myslí, s tělem, s pohybem a s hlasem. Do léčivého procesu jsem zahrnula jemné šamanské metody k rozšiřování vědomí, imaginaci, konstelační techniky, rituály a v neposlední řadě využívám mocnou sílu přírody.

Deep dance zakotven ve zkušenostech z mého vlastního celoživotního léčivého a transformačního procesu. Díky tomu je Deep dance komplexní, uzemněný a živý systém, který je zacílen přímo na nevědomé základy devastujících vzorců a přináší praktické výsledky .

Program Deep dance je dlouhodobý a nastartování léčivých procesů je podmíněno ochotou a závazkem ke změně.  

Mám radost, že jsi se dostala na mé stránky. Jestliže ve svých problémech vidíš možnost sebepoznání a růstu, jsi na tom správném místě. Neváhej mne prosím kontaktovat s jakýmikoliv dotazy.