Retreat Cornwall - Učení oceánu

5 -ti denní pobyt v ústraní na břehu oceánu v jižním Cornwallu v Anglii.

Pozvánka na meditační a sebepoznávací komorní pobyt v malé skupince žen na břehu oceánu. Hlavní náplní pobytu je tiché, vnímavé bytí na břehu oceánu.

Milé ženy, srdečně Vás zvu na výlet za svou přirozenou, intuitivní moudrostí. Meditativní týdenní pobyt na břehu oceánu v komorní skupince pěti podobně naladěných ženských bytostí. Učení oceánu je o prožitku toho, co skutečně jsme. Tváří v tvář nekonečnému a nezměrnému oceánu je snadné nahlédnout na svůj život, jako na bláznivý hon za štěstím a spokojeností, které tu stále jsou. Jen je v tom shonu a úsilí nejsme schopni uvidět. Učení oceánu je o změně perspektivy. O tom, že se můžeme rozhodnout žít svůj život z místa nepodmíněného štěstí a spokojenosti.

Zážitek míru, sjednocení, klidu a hluboké harmonie jste jistě mnohokrát prožily. Tyto silné a krásné okamžiky však většinou bereme jako prchavé momenty, které pominou a v běžném všedním životě pro ně není místo. Chodíme se do přírody dobíjet, abychom mohly dále přežívat. Energii, kterou tím získáváme opět rozpouštíme v nekonečných vnitřních i vnějších bojích za štěstím a spokojeností. Kolotoč, ze kterého se zdá není úniku. Ukročit mimo tyto vyjeté koleje je možné. Je možné se ztotožnit s tou svou trvale spokojenou částí, která je hluboko v nás ukrytá. 

Tato cesta je jednoduchá ale není snadná. Jsme příliš v zajetí své mysli a konceptů, které do nás byly vloženy a se kterými jsme se ztotožnily. 

Prošla jsem a stále dál procházím tuto cestu. Je to cesta pokusů a omylů, které mě naučily, jak změnit místo, ze kterého žiji svůj život, tak aby to bylo skutečně trvalé. Ráda s Vámi budu sdílet své zkušenosti se svou cestou,  slepé uličky, které se na této cestě nacházejí, kterými já jsem prošla několikrát ale Vy nemusíte. Pro mne je osvobození se od konceptů, které mi ničily život téma, kterému jsem věnovala většinu svého života. Učila jsem se tím, že jsem prožívala svá vlastní dramata a krize. A díky tomu jsem k schopnosti analýzy a odstupu získala i hluboké pochopení a trpělivost s transformačními procesy u  sebe tím i u druhých.


termín: 9. - 14. 10. 2018

program:

počet účastnic 4+1

Odlet do Bristlu  

Cesta autem do Cornwallu, během, které se zastavíme v Glastonbury , kde navštívíme Tor a zvědomíme si záměr pro celý retreat.

Pobyt na místě (offgrid cottage Windsworth, poblíž města Looe, krásně vybavený samostatný dům na osamělém místě. ) 

- pobyt znamená skutečně především pobývání, maximum času ztrávíme na břehu moře, meditací, toulkami. Společně nebo každá zvlášť, podle momentálního rozpoložení. Večery budou naplněné sdílením příběhů a silnou energii využijeme pro imaginaci, konstelační práce, práci s archetypy a mýty, bubnování, tanec a také vaření a smích. A nebo jen pro tiché odpočinutí a integraci.

Návrat opět přes Glastonbury, kde se na Toru pomodlíme za své záměry, které si přineseme do dalšího života.


cena: 12 000,-

 

cena zahrnuje letenku do Bristolu a zpět

dopravu autem na místo

ubytování ve Windsworth a jedna noc cestou tam ( Bristol nebo Glastonbury)

stravování ve Windsworth

nezahrnuje stravování mimo místo ubytování (restaurace, cafe, občerstvení cestou tam a zpátky)